Kombi Nedir

Baymak Kombi Nedir

Ataşehir Baymak kombi Servisi Kombi ismi bir çok teknolojik isim gibi dilimize İngilizce dilinden gelmiştir, kombi ismine dilimizde kat kaloriferi denmek istenmiştir

Kombi cihazları günümüzde LPG ve doğalgaz tüketerek bağladığı ortamları ısıtmak hedeflenmiştir ve bu ihtiyaca cevap veren aletlerdir.

Yabancı dilde (combi) olarak adlandırılır dilimizde kullanıldığında kombi anlamı kombi olarak görülmektedir.

Kombi cihazı kişi ve kişilerin ihtiyaçlarına göre cevap vermektedir.

Büyük ısı sistemlerine göre daha ucuz ve ekonomiktir.

Baymak Sıcak su ihtiyacınıza cevap vermek için baymak termosifon, Baymak şofben, su ısıtıcısı gibi cihazlara ihtiyaç duyulmaz sıcak su ihtiyacınız olduğu zaman acar ve kapata bilirsiniz. Kullandığınız süre içerisinde fatura ödersiniz.

Kombi cihazınız seçerken nelere dikkat etmelisiniz

Ne gibi bir kombi cihazı alacağınız konusunda bilgi edinmeli ve araştırma yapmalısınız cihaz tedarikçilerini gezinizi katalog broşür gibi kitapçıklardan teknik bilgi sahibi olunuz size tavsiye edilen cihazın sizin ihtiyaçlarınız karşılayabilecek kapasitede olup olmadığı konusunda bilgi edininiz.

Bilinen bir markayı tercih ediniz ve türk standartlarına uygunluk etiketinin bulunup bulunmadığını öğreniniz, kontrol edilmelidir.

Kombi alırken göz önünde bulundurduğunuz konu kombinin etiketi değil servis desteği ve ihtiyaçlarınızı gidere bilecek satış sonrası destektir.

Bir Kombiyi Diğerinden Ayıran Özellikler

Çoğunlukla sistemleri ve özellikleri aynı olmasına kıyasla teknolojik değişikliklere uğramıştırlar dijital göstergeler, yoğuşma teknolojisi, oda termostatı, arıza uyarı göstergeleri aşırı soğuklara karşı donma teknolojileri gibi bir çok özelli ayırt etmemize yardımcı olmaktadırlar.

Kar kaloriferine kıyasla daha az yer kaplarlar, her zaman için kullanıma dayalı sıcak su temin ederler.

Elektronik ateşleme sistemi ve pilot alev sistemleriyle ateşlemeyi sağlarlar.

Hermetik, Bacalı Ve yeni teknoloji yoğuşmalı olarak 3 guruba ayrılırlar.

Ataşehir Baymak Kombi Servisi İletişimi

Firmamız  Ataşehir bölgesinde bulunan  Ataşehir Baymak kombi kullanıcılarına özel servis hizmeti vermek amacı le faliyettedir, Ataşehir Baymak Kombi Servisi olarak hizmet vermektedir.